Performance Training 2.0

Dokončením PT 1.0 tréninkových protokolů do jisté míry vyčerpáte potenciál metod klasického silového tréninku. Můžete v něm pak samozřejmě pokračovat i nadále (stejně jako tak činí mnoho skvělých silových sportovců), můžete však také postoupit na další úroveň a dosáhnout kompletně nové úrovně výkonnosti:
 
Hovoříme zde o začlenění vzpírání, jehož tréninkové metody jsou hlavní přísadou PT 2.0 vedle zmíněného silového trojboje a silových/kulturistických principů PT 1.0.
Abyste byli schopni dokončit protokoly PT 2.0, nemusíte samozřejmě být profesionální vzpěrač, nemusíte si najmout olympijského trenéra a ani vzít Dmitryho Klokova na rande.
 
V prvním protokolu začnete jednoduše se zesilováním Vašich slabých míst, zvyšováním mobility a současným rozvojem Vaší schopnosti produkovat výbušnou sílu. Následně přejdete k učení se základů vzpěračských cviků (jejich silových variant).
 
V druhém protokolu budete pokračovat v rozvoji své pohyblivosti a budování silových základů a budete uvedeni do tajů plných variant vzpěračských cviků. 
U třetího protokolu (You can rise) tak pak budete konečně schopni využít plný potenciál vzpírání, zkombinovaného s principy subsystému PT 2.0.
 
Pokračovat na PT 3.0>>
 

rise by performance 2.0 logo