Performance training 1.0

Subystém PT 1.0 je nejvíce podobný tomu, co by se dalo nazvat jako "běžný silový trénink." Tím je myšleno, že na první pohled může vypadat jako jakýkoliv jiný tréninkový systém (respektované trenérské autority, ne jen tak někoho).
Účelem PT 1.0 je uvést Vás do tréninku dle systému Performance Training. PT 1.0 využívá tréninkové metody a cviky, používané v silovém trojboji, kulturistice a silovém tréninku obecně, které jsou postaveny na znalostech světově uznávaných trenérů a dále rozpracovaný mnou.
 
Spadá zde i úvodní protokol PT ZERO (RPT 1.0), který je určen pro začátečníky se silovým tréninkem nebo posilováním obecně. Osvojíte si v něm prerekvizity budoucího silového tréninku (pomocí rozvoje schopnosti procítit svaly a umět je plně ovládat) a vyzkoušíte si základy výkonnostního tréninku. Spalování tuků a nabírání svalové hmoty je zde nabíledni.
 
Navazující tréninkový protokol s názvem  Raise the bar  je určen pro středně pokročilé a soustředí se na maximalizaci naturální produkce testosteronu a vytváření funkční svalové hmoty.
 
Ukončující tréninkový protokol nese jméno Renegade of training, je určen pro pokročilé cvičence a reprezentuje pravou podstatu subsystému PT 1.0 tak, jak byl originálně vytvořen. Předchozí tréninkové protokoly jsou pouze přípravou pro tento.
 
Velkou výhodou PT 1.0 je, že nemusíte navštěvovat žádné speciální silové středisko. Můžete jej cvičit bez nutnosti speciálního vybavení ve svém nedalekém fitcentru nebo posilovně v garáži. Potřebujete pouze silovou klec, hrazdu, lavici, velkou činku, jednoručky, závaží a nějaké doplňující vybavení jako TRX a elastický band.
 
Subsystém PT 1.0 přináší silový trénink v té nejryzejší podobě, bez potřeby strávit úvodní měsíce učením se základů úplně nového silového sportu. Jeho cviky a metody jsou podobné běžnému fitness, kulturistickému a silovému tréninku a  naučíte se je velice rychle a subsystém tak je vhodný i pro začátečníky. Na druhé straně se během druhého a třetího protokolu setkáte s tréninkovými principy a hardcore tréninky, které kompletně změní Váš pohled na to, co znamená těžké a čeho jste doopravdy schopni.
Pokračovat na PT 2.0>>
 

 rise by performance training 1.0 logo