Členové odboje

Na základě toho, co jste se o Performance Training dozvěděli do této chvíle tedy chápete, že systém PT je v opozici k tradičnímu fitness a kulturistickému tréninku, které jsou obecně považovány za platné a svými nástroji a principy pak také stojí stranou ostatních tréninkových systémů.
 
Se systémem Performance Training musíte odmítnout některé nejobecnější pravdy, o kterých jste si mohli myslet, že jsou jediné platné a proto jej nazývám odbojem a klienty PT jeho členy.
 
Performance Training je v dnešních dnech praktikován tisíci klienty po celé České a Slovenské republice (a některých dalších státech), mezi které patří:
  • Účastníci silových sportů: powerlifteři, gymnasté, strongmani, vzpěrači, kalistenici, crossfiteři (těm pomáhá PT zlepšovat se pomocí ostatních silových sportů).
  • Profesionální sportovci z více než 10ti sportů: hokejisté, ragbisté, američtí fotbalisté, fotbalisté, MMA zápasníci, boxeři, atleti a další (těm pomáhá PT zlepšovat jejich sportovní výkon správnou aplikací silového tréninku).
  • Muži ve zbrani: vojáci, hradní stráž, policisté, speciální jednotky, hasiči, bodygárdi (těm pomáhá PT zvyšováním jejich výkonnosti).
  • Kulturisté, fitness modelové, herci (těm pomáhá PT měnit vzhled).
  • Lidé z oboru: osobní trenéři, siloví trenéři, výživoví poradci (těm PT pomáhá rozšiřovat jejich znalosti).
  • Lidé orientováni na výkonnostní životní styl: top manažeři, podnikatelé, právníci, doktoři, burzovní makléři, vědci, IT specialisté (ty PT učí, jak obětovat méně času stravě a tréninku a mít přitom větší výsledky).
  • Všechny úrovně: začátečníci, středně pokročilí, pokročilí a elita.
  • Obě pohlaví.
  • A všichni ti ostatní, kteří chtějí vypadat lépe, cítit se lépe a podávat lepší výkon.
Na rozdíl od ostatních marketingem vyhnaných tréninkových systémů nabízí Performance Training reálné výsledky o čemž svědčí i to, že nevedu žádné před/po kampaně a netahám ze svých klientů jejich pokroky. Lidé mi o svých úspěších píší sami a jejich výsledky jsou mnohdy tak velké, že jsem se zprvu ostýchal je vůbec zveřejnit. Více naleznete v referencích.
 
Stát se členem odboje pak nekončí pouze u toho, že dostanete zaplacený protokol, ale protože si svých klientů vážím, dostanete také řadu výhod: Od slev, přes doplňující články a tréninkové plány zdarma, vstup do klientské sekce, slev na doplňky výživy až po osobní tréninky zdarma! Více naleznete ve výhodách klientů PT.
 
 
Tréninková filozofie >>