Členové odboje

Na základě toho, co jste se o Performance Training dozvěděli do této chvíle tedy chápete, že systém PT je v opozici k tradičnímu fitness a kulturistickému tréninku, které jsou obecně považovány za platné a svými nástroji a principy pak také stojí stranou ostatních tréninkových systémů.
 
Se systémem Performance Training musíte odmítnout některé nejobecnější pravdy, o kterých jste si mohli myslet, že jsou jediné platné a proto jej nazývám odbojem a klienty PT jeho členy.
 
Performance Training je v dnešních dnech praktikován tisíci klienty po celé České a Slovenské republice (a některých dalších státech), mezi které patří:
  • Účastníci silových sportů: powerlifteři, gymnasté, strongmani, vzpěrači, kalistenici, crossfiteři (těm pomáhá PT zlepšovat se pomocí ostatních silových sportů).
  • Profesionální sportovci z více než 10ti sportů: hokejisté, ragbisté, američtí fotbalisté, fotbalisté, MMA zápasníci, boxeři, atleti a další (těm pomáhá PT zlepšovat jejich sportovní výkon správnou aplikací silového tréninku).
  • Muži ve zbrani: vojáci, hradní stráž, policisté, speciální jednotky, hasiči, bodygárdi (těm pomáhá PT zvyšováním jejich výkonnosti).
  • Kulturisté, fitness modelové, herci (těm pomáhá PT měnit vzhled).
  • Lidé z oboru: osobní trenéři, siloví trenéři, výživoví poradci (těm PT pomáhá rozšiřovat jejich znalosti).
  • Lidé orientováni na výkonnostní životní styl: top manažeři, podnikatelé, právníci, doktoři, burzovní makléři, vědci, IT specialisté (ty PT učí, jak obětovat méně času stravě a tréninku a mít přitom větší výsledky).
  • Všechny úrovně: začátečníci, středně pokročilí, pokročilí a elita.
  • Obě pohlaví.
  • A všichni ti ostatní, kteří chtějí vypadat lépe, cítit se lépe a podávat lepší výkon.
Na rozdíl od ostatních marketingem vyhnaných tréninkových systémů nabízí Performance Training reálné výsledky o čemž svědčí i to, že nevedu žádné před/po kampaně a netahám ze svých klientů jejich pokroky. Lidé mi o svých úspěších píší sami a jejich výsledky jsou mnohdy tak velké, že jsem se zprvu ostýchal je vůbec zveřejnit. Více naleznete v referencích.
 
Stát se členem odboje pak nekončí pouze u toho, že dostanete zaplacený protokol, ale protože si svých klientů vážím, dostanete také řadu výhod: Od slev, přes doplňující články a tréninkové plány zdarma, vstup do klientské sekce, slev na doplňky výživy až po osobní tréninky zdarma! Více naleznete ve výhodách klientů PT.
 
Jak může jeden tréninkový systém zajišťovat výsledky pro tolik různých klientů? Je to tím, že systém PT má mnoho forem, které jej rozdělují podle použitých tréninkových metod, cviků, silových sportů a principů do tří subsystémů.
 
Co jsou to sakra subsystémy>>