SLOVO ÚVODEM

"Je tohle zase jen další nemožné slibující tréninkový program s falešnými před a po srovnávacími fotkami, který je stejný jako desítky dalších?"
 
Dříve či později vždycky někdo přijde s nějakou podobnou nenávistnou poznámkou a proto se s ní vypořádáme jako první:

Tréninkový systém Performance Training NENÍ pro každého. Nenabízím Vám zde božské tajemství tělesné transformace ani neslibuji zázračné výsledky pouze dodržováním mých protokolů. Žádné takové řešení neexistuje.
 
Nabízím Vám zde PŘÍLEŽITOST: Příležitost, pokud budete následovat mé tréninkové protokoly tak, jak jsou napsány, pokud jim budete věřit a pokud se jim plně oddáte, dosáhnout svých výsledků v rekordním čase.
 
Nemám zájem prodat co nejvíce tréninkových protokolů. Místo toho mít tisíce jednorázových anonymních klientů preferuji vytvoření užší skupiny pravidelných zákazníků - členů odboje, kteří se ztotožňují s mými tréninkovými a výživovými principy a tréninkovou filozofií. Těmto klientům pak nabízím nadstandardní péči v podobě konzultací, článků a tréninků zdarma, stejně jako slev a dalších výhod.
 

Mým záměrem zde je vzít Vás na nikdy nekončící cestu za překonáváním vlastních limitů. A opravdovou změnu spatříte po každém protokolu!

Jste připraveni začít?

Pokračujte k tréninkovému systému>>