Vítejte ve světě Performance Training!

Následujte cestu za překonáváním vlastních limitů a dosáhněte postavy a schopností o kterých ostatní pouze sní. Začněte svou cestu již dnes!        

Rise by Performance Training

Rise by Performance Training

Performance Training® (PT) je ultimátní tréninkový systém, který prokázal svou efektivitu v posledních letech u tisíců klientů.

 

PT je také tréninková filozofie, kterou lze nejstručněji vyjádřit imperativem: Povstaňte nad své limity!

 

PT se liší od ostatních tréninkových systémů ve své komplexitě a použité šíři znalostí. Jeho efektivita je postavena na těch nejúčinnějších a nejpokročilejších tréninkových principech, cvicích, metodách, dlouhodobé periodizaci a učebních strategiích.

Více můžete najít v sekci O systému.


Staňte se součástí odboje!

 

Kdo je sakra Adam Česlík?

Systém PT byl vytvořen v únoru 2011 a přiveden na světlo veřejnosti o dva roky testování na klientech později. Během následujících let jsem pracoval na jeho neustálém vývoji a rozšiřování nejen po České a Slovenské republice, ale také jinde po světě.

V současné době je systém PT praktikován tisícovkami klientů, zahrnující: Účastníky silových sportů, kulturisty, profesionální sportovce z více než tuctu sportů, vojáky, hradní stráž, policisty, speciální jednotky, hasiče, osobní trenéry, výživové poradce, podnikatele, vrcholové manažery, doktory, právníky, běžné cvičence, studenty, muže a ženy, začátečníky a pokročilé.

 

Protože je Performance Training v opozici ke klasickému fitness tréninku a částečně také k ostatním tréninkovým systémům (jako je CrossFit), nazývám jej ODBOJEM a klienty jeho  ČLENY .

 

Rise by Performance Training Adam Česlík

Jmenuji se Adam Česlík. Jsem zakladatel a jediný vlastník značek a projektů Performance Training®, spoluzakladatel PPCentra, performance coach a psycholog.
Během posledních deseti let jsem věnoval většinu svého života přečtení každého článku, knihy a výzkumu o silovém tréninku a učení se od světově uznávaných trenérů, sportovců a vědců zkoumajících silový trénink a výživu. Vše jsem vyzkoušel na sobě a svých klientech a to, co bylo nejvíce úspěšné, položilo základy mého stravovacího a tréninkového systému.
 

 

 

 

 

Tréninkové a s travovací protokoly:

Systém PT je šířen prostřednictvím před-chystaných protokolů (knih), které obsahují veškeré informace, které budete potřebovat a díky kterým můžete cvičit a stravovat se podle PT kdekoliv! Zakoupením kteréhokoliv produktu PT se stáváte automaticky ČLENEM ODBOJE a získáváte řadu výhod, včetně přístupu do klientské sekce (další články, protokoly a videa zdarma). Kompletní přehled najdete v části produkty.

PERFORMANCE TRAININ G ZERO
ÚVODNÍ PROTOKOL

Tréninkový protokol pro začátečníky s tréninkovým systémem Performance Training

  • Nemáte zatím se silovým tréninkem nebo posilováním žádnou zkušenost?
  • Chtěli byste začít cvičit podle systému Performance Training, ale nevíte jak?
  • Chcete se vymanit z okovů neúčinného fitness tréninku?
  • Nebaví Vás cvičení na strojích nebo hodiny kardia?
  • Zažíváte dlouhodobou stagnaci?

Načte se správně aktivovat a zapojit své svaly a vyzkoušejte si základy silového tréninku. Současné nabírání svalové hmoty a spalování tuků je zde nabíledni.  Více informací.

 
   Cena: 50kč / týden

   1000kč / 16 týdnů 

PERFORMANCE LIFESTYLE 3.0 
FAT BURNING PROTOKOL